Foorum keskus
Narva mnt 5, Tallinn
E-L 10.00-20.00
P 10.00-19.00

Meesteõhtu Thayas

Suvejärgse hoolduse peamised märkõnad on sära ja värskuse taastamine ning valmistumine sügis-talviseks tubaseks hooajaks. Juuksed vajavad taastusravi ja värviturgutust, keha suvetooni säilitust ja pehmust, näonahk värskust ja klaari jumet. Hommikune vannitoarutiin kiirendit, mis meid koheselt ärkvele ja näo värskeks poputab.
Kui naised on julgemad eksperimenteerijad ja uute toodete katsetajad, siis enamikule meestele tuleb ilualane teave kandikul kätte tuua. Peale tavapärase habemeajamise soovitame meeste hommikusse ilurutiini lisada vaid paar detaili, mis lisavad nahale lisaenergiat ja noorulikku väljanägemist. Lisaks habemeajamisejärgsele rahustavale palsamile patsuta silmaümbrusesse jahutavat niisutavat geeli (La Biosthetique Douceur Contour 15 ml 19€),kui hoiad seda külmkapis, siis hommikused tursed silmade ümbrusest kaovad kui võluväel. Sügistalvisel perioodil kipub ka meeste tugev nahk kuivama, sügelema ja punetama, selle ennetamiseks tuleks valida sobiv näopesuvahend – pehmed geelid ja vahud sobivad ka meestele( La Biosthetique Hydro-Actif Mousse Nettoyante 150 ml 25€). Kareda naha pehmendamiseks ja kotsukeste ärahoidmiseks on ka meestele pakkuda piisav valik näokreeme ja turgutavad seerumeid(La Biosthetique La Creme Energie 50ml 38€).
Thaya Shop&Salon`is toimus 27.augustil spetsiaalselt meestele mõeldud õhtu, kus tutvustati lähemalt profitooteid näohoolduseks, raseerimiseks ja habemehoolduseks.
Original Barber`s, La Biosthetique ja Acca Kappa brändide esindajad jagasid omapoolseid nõuandeid ja näpunäiteid koduseks hoolduseks, et orienteeruda profitoodete maailmas.
Et info ei läheks kaduma, tooksime välja mõned tooted mida võiks teada iga eneseteadlik meesterahavas.
Hetkel uusim bränd Eestis mis on loodud meestele, Original Barber`s, mis pakub raseerimise alla habemeajamisõli, toode kaitseb ja niisutab tundlikku näonahka ( 50ml toode maksab 25€)
Rakuaktiivseid kõrgtehnoloogilisi tooteid valmistav La Biosthetique soovitab jahutavat ja niisutavat silmageeli Douceur Contour 15 ml 19€, mis võiks nii mehel kui naisel kodus olemas olla ning
Acca Kappa softener&restructuring fluid 50ml 30€, habemehooldusõli , mis pehmendab ka kõige tõrksama karva. Kõiki tooteid müüakse Thaya Shop&Salon`is
Iga kuu toimuvad Thaya Shop&Salon`is erineva temaatikaga iluõhtud, kus brändiesindajad tutvustavad brände, tooteid ja toodete kasutamisi klientidele kes on huvitatud profitoodete põhjalikust tundmisest ja õigesti toodete kasutamisest.

<< Tagasi galeriisse