New Foorum keskus
Narva mnt 777, Tallinn
E-L 10.00-20.00
P 10.00-19.00

Salong

Salong Thaya Shop & Salon on tuntud kui parima hinna- ja kvaliteedi suhtega südalinna ilusalong.

Meie juuksurid, kosmeetikud, küünetehnikud on oma ala tipp-spetsialistid. Oleme läbinud mitmeid koolitusi ja läheneme igale kliendile personaalselt, võttes arvesse isikupära, vajadusi ja loomulikult kliendi endi soove. Lisaks suurepärasele teenindusele, rõõmustame kliente laia tootevalikuga. Jagame rõõmuga soovitusi koduhoolduse tarbeks ja näeme tihti kiireid tulemusi, mis salongi hooldusi võimendavad.

Juuksehoolduses kasutame Kérastase kvaliteet tooteid, mis on tulvil uuendusi ja eksklusiivsust. Juuksurid ja stilistid annavad nõu nii värvi, lõikuse kui ka stiilimuutuse tarbeks. Pakume terviklahendusi alates intensiivhooldusest ja peanahamassaažist kuni juuste lamineerimiseni välja. Meie käte all saavad ilusaks nii naised, mehed kui ka lapsed.

Kui soovid kiiret tulemust, siis usalda näohooldus meile! Guinot näohooldused teevad imesid.

Kliendikaart ja soodustused:

Soovime hoida oma püsikliente ning pakkuda soodsalt professionaalseid hooldusi ja kaasamüügi tooteid. Lisaks teeme igakuiselt püsiklientidele suunatuid kampaaniaid.

Thaya Shop & Salonis kehtib püsikliendisoodustus, kõigile tavahinnaga toodetele ja teenustele – 5% (soodustus ei laiane bärndidele Kerastase, LK Jewelry, GOLD Professional Haircare ja CINQ MONDES).

Thaya peab oma püsikliente ka sünnipäeval meeles, pakkudes -10% allahindlust. Sünnipäeva soodustus kehtib nädal enne -ja pärast sünnipäeva.

Vormista ennast kindlasti püsikliendiks, sest püsikliendi soodustus hakkab registreerides kohe kehtima ja on lihtsalt kontrollitav dokumendi alusel.