Foorum keskus
Narva mnt 5, Tallinn
E-L 10.00-20.00
P 10.00-19.00

Pakkumised

VIP SHOPPING

Foorumi aatrium on muutunud romantiliseks pargiks ajavahemikus 7.-20. mail.
Õitsvatest potililledest lõhnavate lilleseadmeteni on kerkinud linnasüdamesse imeilus ostutänav.

10.mail OOTAME TEID sellesse kaunisse keskusesse VIP SHOPPINGULE!

Thayas sel päeval kogu kaup -20%!
Pakkumine kehtib ka e-poes, aadressil pood.thaya.ee, kasutades sooduskoodi " VIPSHOPPING"

UUENENUD LIIN

10.05 kella 18-20ni on Thayas külas La Biosthetique koolitaja Ene Männe tutvustamas uuenenud liini ja uut meigikollektsiooni modellidel. Õhtust ei puudu ka soodustused, kingitused ja loosimine.
Et teaksime Teid oodata, palume oma tulekust teada anda info@thaya.ee meile.

UUS TEHNOLOOGIA

Turule on tulnud Instant Highlights süsteem, millega siseneme uude tehnoloogia ajastusse. Loreal Professionnel esitles uut tehnoloogilist lähenemist, mis aitab laiendada balayage-stiilis värvimise võimalusi, lühendades protseduuri aega kuni 2 korda.
Meie juuksur Veronika Kursakova käis end täiendamas ja VIP Shoppingul ( 10.05 ) pakume võimalust osta uue tehnoloogia protseduuri 60€ esimesele kuuele protseduuri ostjale!

Balayage -stiilis värvimise hinnad algavad tavaliselt 100€, võttes aega 3-4 tundi. Instant Highlights Express hooldus võtab aega 2,5-3h, makstes 70 €. Protseduuri käigus tehakse maksimum 15 balayage-stiilis salku. Sobib suurepäraselt kontuurimiseks ja nüansside lisamiseks juustesse. Helendab maksimaalselt 5 astet.
Sobib naturaalse tulemuse saavutamiseks.

Kui soovid pakkumisest osa saada, kuid pole aega 10-ndal Thayast läbi astumiseks, anna oma soovist teada info@thaya.ee meili kaudu.

UUS JUUKSUR

Meie meeskonnaga on liitunud naiste juuksur Kristiina, kellel töökogemust juba üle 10 aasta ning kes jumaldab juukseid soengusse sättida.

VIP Shoppingul (10.05) pakume juustelõikusteenust Kristiina juures hinnaga 28€ (tavahind 32€), kümnele esimesele teenuse ostajle.

Soovid pakkumisest osa saada, kuid pole aega 10-ndal Thayast läbi astumiseks, anna oma soovist teada info@thaya.ee meili kaudu.

TÖÖPAKKUMINE!

Otsime oma meeskonda juuksureid ja küünetehnikuid! Tööle on võimalik tulla nii rendikohaga 35€ päev. Huvi korral võta ühendust: +372 664 0550, info@thaya.ee