New Foorum keskus
Narva mnt 777, Tallinn
E-L 10.00-20.00
P 10.00-19.00

Kosmeetikakauplus

Thaya Shop & Salon on parim kooslus, mida ilusektoris klientidele pakutakse.

Hubane kesklinna südames asuv salong üllatab ka kõige nõulikumat klienti! Thaya kauplus-salongi kontseptsioon on üles ehitatud nii, et saame pakkuda klientidele isikupäraseid lahendusi spetsialistide abiga.

Kosmeetikakauplus pakub suurt valikut professionaalseid ilutooteid:

  • Juuksehooldustooted: Kerastase, GOLD Professional Haircare, Loreal Professionnel, La Biosthetique, System Professional, Sebastian, Paul Mitchell, Inebrya, Alter Ego, American Crew ja Woody`s.
  • Keha-, näo-, käte- ja jalahooldustooted: Guinot, La Biosthetique, Mary Cohr, Biodroga, Sesderma, PhFormula, Original Barbers, OPI, SpaRitual,ORLY, Herome ja CND.
  • Dekoratiivkosmeetika: Masters Colors ja La Biosthetique.
  • Lisaks Austaralian Gold, Acca Kappa, Charriol, Gigi, Revitalash, Develle, RefectoCil Dondella ja uudisena ka imelised Leetal Kalmansoni pilkupüüdvad ehted.

Kosmeetikakaupluse ja ilusalongi koolitatud personal läheneb igale kliendile individuaalselt, pakkudes parimaid lahendusi just Teie juukse või naha vajadusi arvesse võttes. Leiame igale probleemile lahenduse ja jagame rõõmuga aastatepikkuseid kogemusi.

Thaya Shop&Salon korraldab Iluõhtuid, jagades oma püsiklientidele koduhoolduse nippe ja ilusaladusi. Kutsume kohale tipp koolitajad ja spetsialistid tutvustama tooteid, hoolduseid ja teenuseid, et tulemus püsiks kauem ja kliendid saaksid ka koduhooldusi nautida.

Kliendikaart ja soodustused:

Soovime hoida oma püsikliente ning pakkuda soodsalt professionaalseid hooldusi ja kaasamüügi tooteid. Lisaks teeme igakuiselt püsiklientidele suunatuid kampaaniaid.

Thaya Shop & Salonis kehtib püsikliendisoodustus, kõigile tavahinnaga toodetele ja teenustele – 5% (soodustus ei laiane bärndidele Kerastase, LK Jewelry, GOLD Professional Haircare).

Thaya peab oma püsikliente ka sünnipäeval meeles, pakkudes -10% allahindlust. Sünnipäeva soodustus kehtib nädal enne -ja pärast sünnipäeva.

Vormista ennast kindlasti püsikliendiks, sest püsikliendi soodustus hakkab registreerides kohe kehtima ja on lihtsalt kontrollitav dokumendi alusel.