New Foorum keskus
Narva mnt 777, Tallinn
E-L 10.00-20.00
P 10.00-19.00

Kontakt

Thaya Shop & Salon

New Foorum keskus
Narva mnt 777, 10117, Tallinn, Eesti

Tel. +372 34 95 16
E-mail: info@thaya.ee

E-L 10.00-20.00
P 10.00-19.00

New Foorum
Reg. kood: 982585
KMKR: EEE982585
a/a new acc 16
IBAN: new acc 16

AS SEB Pank
Aadress: Tornimäe 2, 15010, Tallinn, Eesti
Reg. kood: 10004252
SWIFT kood (BIC): EEUHEE2X

TÖÖPAKKUMINEOtsime oma meeskonda juuksureid ja küünetehnikuid! Tööle on võimalik tulla nii rendikohaga kui ka protsendi peale. Rendihind vastavalt mahule 15 päeva 15€ päev. Huvi korral võta ühendust: +372 34 95 16, info@thaya.ee

 

MEESKOND

Thaya Shop & Salon teenindajad on oma ala parimad spetsialistid. Läbime aastaringselt kõikide müügilolevate toodete ja brändide lõikes koolitusi, hoiame ennast kursis ilumaailmas toimuvaga ja panustame eelkõige professionaalsele teenindusele. Thaya Salongi sõbralik kollektiiv oskab hinnata klientide personaalsust ja isikupära. Meie meeskonnas on tublisid iluteenindajaid, kes omavad pikaajalisi kogemusi ja erinevaid sertifikaate ning diplomeid.

Soovime ületada oma klientide ootusi ja pakkuda parimat teenindust, kasutades ainult kvaliteet-tooteid. Meie klientide jaoks on oluline privaatne õhkkond, personaalne lähenemine ja hea hinna- kvaliteedi suhe. Lisaks pakume koostöös Bonaparte kokkadega pikemate hoolduste vahele kergeid suupisteid ja loomulikult erinevaid drinke.

Annika Üürike
Rahvusvaheliselt diplomeeritud CIDESCO kosmeetik, naha diagnostik ja koolitaja

Annika on oma-ala tipp, kes hoiab väga oma kliente. Vabal ajal ei jäta teda kuumad kuuba-salsa rütmid ükskõikseks ja tants on saatnud teda terve elu. Brändidest on tema südame võitnud Guinot ja OPI.
Kadri-Triin Truija
Juhataja

Kadri-Triin viib kokku professionaalsed spetsialistid ja ilu armastavad kliendid. Tema jaoks on pidev enese täiendamine, hea muusika ja perega koosolemise aeg väga oluline. Kadri-Triin lemmikud on Acca Kappa Natural tooted. Lisaks kuulub tema süda LK Kalmansoni ehtekollektsioonile.
Gerli Perova
Massöör

Alati rahulolev ja rõõmsameelne klient on parim tagasiside! Gerli tahab anda endast alati parimat. Asju, mis rinnus südame laulma panevad on palju: sõpradega koosolemine, sport, reisimine ja vahel ka hellitavad SPA-naudingud. Lemmik brändid Fleurs ja Phytomer ning vaieldamatu Emergenc c-vitamiin seerum.
Milla Lihhatsova
Stilist

"Ümbruskond ilusaks!"- see on tema elu kutse ja igapäevane moto. Kuigi Milla on ennast pühendanud juba 17 aasta jooksul juuksestilistikale, saab ta nõu anda lisaks sellele ka näohoolduste, meikimise ja riietamise osas. Kõik hobid ja vaba aeg on tal samuti seotud kujundusmaailmaga, nimelt Milla on saanud Eesti Kunstiakadeemias sisekujundaja haridust ja lisaks ilumaailmale tegeleb nüüd ka interjööridega.