New Foorum keskus
Narva mnt 777, Tallinn
E-L 10.00-20.00
P 10.00-19.00

BRÄNDID

Thaya Shop & Salonis on kohapeal suur valik professionaalseid juuksehoolduse tooteid: Kérastase, GOLD Professional Haircare, Loreal Professionnel, La Biosthetique, System Professional, Sebastian, Paul Mitchell,Inebrya, Alter Ego, American Crew ja Woody`s.
Professionaalsed keha-, näo-, käte- ja jalahooldus brändid: Guinot, La Biosthetique, Mary Cohr, Biodroga, Sesderma, PhFormula, Original Barbers, OPI, SpaRitual, ORLY , CND, Herome ja Ciate.
Dekoratiivkosmeetika: Masters Colors ja La Biosthetique, Ciate.
Lisaks Austaralian Gold, Acca Kappa, Charriol, Gigi, Develle, RevitaLash, Yankee Candel, Dondella ja uudisena ka imelised Leetal Kalmansoni pilkupüüdvad ehted.

Kèrastase

kerastase variant 1

 

Eksklusiiv juuksehooldus bränd Kérastase.  Juba 50 aastat hoolitseb Kèrastase naiste juuste ilu eest. See bränd on ühendanud teaduse jõu, emotsioonide ja juuste ümberkujundamise tulemuse suurepärase kombinatsioonina, pakkudes eksklusiivseid rituaale juuksehoolduses.

kerastase garantii

Tutvu kogu tootevalikuga Thaya E-Poes! 

 GOLD PROFESSIONAL HAIRCARE

GOLD argan

GOLD Professional Haircare on välja koorunud kirest ja armastusest erinevate ja julgete soengu stiilide vastu, oma-ala professionaalide poolt. Aastate pikkune tootearendus juhtivate Skandinaavia keemikute ja praktiliste kogemustega esindus juuksurite tihedas koostöös on jõutud ühise visioonini innovaatiivses juuksehoolduse maailmas.

Keskonnasõbralikud tooted, mis peavad andma sitkust ja pika-ajalikku toimet, tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas, on loonud juuksehooldus liinis oma filosoofia “We challenge fashion – To create the future” millest on saanud Gold Professional Haircare loojate moto.

Inspireerituna puhtast loodusest ja naturaalsetest aroomidest ning toidu tekstuuridest on kõik Gold Professional Haircare tooted eranditult toodetud taastuvaid ja säästvaid ressusse kasutades nagu puhtad eeterlikud õlid, taime ekstraktid ning looduslikud antioksüdandid.

Gold Professional Haircare tootevalik on ülim kooslus innovatiivsusest ja funktsionaalsusest!

Tutvu kogu tootevalikuga Thaya E-Poes! 

Hydradermie on Guinot

HYDRADERMIE ON GUINOT

 

Rahvusvahelise reputatsiooniga Guinot brändi staarhooldus Hydradermie on Guinot´ poolt loodud ja patenteeritud ainulaadne hooldusmeetod, mis on kliendile kõigiti mugav ja ülimalt efektiivne. Selleks, et pakkuda igale kliendile kohandatud ja suunatud toimet ning lahendust kõikide nahaprobleemide vastu, on loodud aktiivainete kontsentraadid – seerum-geelid. Hydradermie hoolduse teeb eriti tänuväärseks see, et tänapäeva kiire elutempo juures saab vaid tunniga turgutatud nii silmad, nägu kui ka dekoltee. Lisaks, tänu massaažile ja erinevatele maskidele on hooldus ülimalt meeldiv ja lõõgastav. Tulemused on silmaga nähtavad – väsinud, laienenud pooridega nahk on niisutatud, jume on puhas ja värske. Hoolduse tulemusena aktiveerub rakutegevus ja nahk uueneb, kortsukesed vähenevad ja taastub näojume nooruslik sära.

Tutvu kogu tootevalikuga Thaya E-Poes! 

 

LK Jewelry

LK Jewelry LK Jewelry ehted on disainitud Leetal Kalmansoni poolt ning ehetebränd on üks kiiremini kasvavaid juveelibrände maailmas.
LK Jewelry on tuntud oma  kõrvarõngaste kollektsioonide, glamuursete käevõrude ja unikaalsete kaelaehete poolest.
Kõik disainitud ehted on valminud käsitööna, kvaliteetsetest materialidest: unikaalaalsest Bohemian ( Euroopa) kristall kividest, Swarowski komponentidest, parima kvaliteediga nahast ja spetsiaalselt disainitud elementidest. LK Jewelry edu on loonud erilised kujundused, erakordsed värvikombinatsioonid ja revolutsioonilised konseptsioonid.

Tutvu kogu tootevalikuga Thaya E-Poes! 

System Professional

System Professional System Professional on Wella Professionalsi tipptoodete eribränd. Brändi tutvustati 1974. aastal ning see pakub kõrgekvaliteedilisi juuksehooldustooteid.

Igal ühel on oma ettekujutus täiuslikest juustest. System Professional tutvustab personaliseeritud lähenemist juuksehooldusele, mis baseerub kahele veatule kontrasti alkeemiale: pidevatele uuringutele ning tehnoloogilisele perfektsusele baseeruv teadus ning inspiratsioon, mis saab innustust sarmist, esteetikast ja kaasasündinud püüdlustest ilu poole.

System Professional pakub täielikku tootevalikut juuste- ja peanaha diagnostikaks ning nähtavaid pikaaegseid tulemusi juuksehoolduses personaalsel tasemel. Täiuslikud tulemused iga päev.

Tutvu kogu tootevalikuga Thaya E-Poes! 

Sebastian Professional

sabastian-productSebastian Professional on tippbränd USA-st. Los Angelese juuksur Geri Cusenza alustas 70-ndatel kindla eesmärgiga luua ettevõte, mis baseerub kartmatusele. Janunemine innovatsiooni järele ning vajadus muuta mängureegleid oli Sebastiani tegevuste tuumaks, ning see ei ole tänaseni muutunud. Juuksur on ainulaadse stiili loomisel saanud inspiratsiooni hipidelt, diskostiilist, värvilistest riietustest ja põnevatest soengutest.

Sebastiani tooteid kasutades on tulemuseks alati hämmastavad ja suurepärased soengud. Me mõistame juuksurite tööd ning me pakume võimalust muuta tavaline soeng väga eriliseks. Loo. Muuda. Nõua maksimaalset tulemust: tooniv juuksevärv, läiketooted, geelid, õlid, kreemid, savid, šampoonid, maskid, palsamid – Sebastianiga puuduvad piirid sinu loomingulisusel.

Tutvu kogu tootevalikuga Thaya E-Poes! 

 

L’Oréal Professionnel

Loreal 2L’Oréal Professionnel on professionaalsete juuksehooldustoodete kaubamärk number üks maailmas, mille põhitegevus on seotud nelja peamise pädevusvaldkonnaga: juuste värvimine, hooldamine ja tekstuur ning soengu tegemine. L’Oréal Professionneli kaubamärgi on loonud juuksurid juuksurite jaoks – see on saanud luksuskaubamärgiks, mille tooted on saadaval ainult salongides.

Juba alates 1909. aastast pakub L’Oréal Professionnel juhtivaid juuste hooldamise tehnoloogiaid, et rahuldada nii juuksurite kui ka klientide vajadusi ja soove. L’Oréal Professionnel uuenduslikke tooteid on proovinud ja tunnustavalt hinnanud kõige tuntumad juuksurid – eriti pärast tööd moeetenduste kulisside taga. Me teame, et just moenädalate kulisside taga on ideaalne võimalus proovida tooteid kiiretes ja muutuvates olukordades. Tunnustav juuksurite hinnang on veenev kinnitus L’Oréal Professionnel toodete kvaliteedile ja tulemuslikkusele.

Tutvu kogu tootevalikuga Thaya E-Poes! 

DONDELLA

DONDELLADondella – see on enamat kui lihtsalt ehe…

Dondella on inspireeritud lihtsast, ajatust ja naiselikust ilust mõjudes samal ajal salapärase, õrna ja kordumatuna. Dondella on naisele, kes teab oma väärtust, naudib ilu ja lubab endale luksust.

Dondella puhul on tegu unikaalse brändiga, mis on suunatud peamise sihtgrupina just Skandinaavia kuid ka ülejäänud Euroopa naistele, kes osakavad hinnata eelkõige ennast, ning väärtustavad seda, mida nad armastavad.

Kuigi Dondella juured on Eestis võib brändi ennast nimetada ka globaalseks. Koostöö tootjatega ei ole tundnud riigipiire. Ehted on valminud oma ala professionaalide käe ja valvsa pilgu all ning on läbinud kvaliteedi kontrolli. Mitte midagi ei ole jäetud juhuse hooleks, kõik on loodud selleks, et pakkuda Sulle parimat parimate seast.

Selle tunnuseks on ehetele pitseeritud Dondella initsiaalid.

Kollektsioonide koostamisel lähtume oma filosoofiast: “Dondella – There’s only love”. Seetõttu ei ole võimalik tuua välja ühte ühist joont kõigi Dondella toodete puhul, peale selle, mida need tekitavad Dondella ehete kandjas. Väärtustame ennekõike tundeid, mida ehete kandmine esile toob.

Tutvu kogu tootevalikuga Thaya E-Poes! 

Paul Mitchell

Paul_Mitchell_CollectionPaul Mitchell® tooted loodi juuksurite poolt juuksuritele. Idee oli: säästa energiat, teenindada rohkem kliente, et teenida rohkem raha ja leida rohkem aega loominguks.

Tänu suurele valikule saab iga klient leida just endale sobivad tooted. Miks Paul Mitchell® kaubamärki eelistavad palju  maailmatuntud stilistid? Vastus on lihtne: neis on ideaalselt ühendatud loominguline know-how ja John Paul Mitchell System-i maailmauuringute tulemused. Kõikide komponentide toime ja talutavus kontrollitakse hoolikalt. Firma spetsialistid hoolivad ümbritsevast keskkonnast. Firma kasutab ainult ökoloogiliselt puhtaid taimi, mida kasvatavad oma istandustel Hawail.

Kõrge kvaliteet, huvi ümbritseva keskkonna kaitsmise vastu ja pidevad uuendused – see on JPMS® süsteemi õnnestumise tulemus.

Tutvu kogu tootevalikuga Thaya E-Poes! 

Feeligold

FeelingoldFeeligold – Innovatsioon Sinu heaoluks!
Feeligold innovatiivsed näoplaastrid, mis esindavad kosmeetikamaailmas eksklusiivsust ja sammu tulevikku. Plaastrites on ühendatud uusimad teadmised elektrotehnoloogia ning kosmetoloogia valdkonnnas.
100% uudne SAPS tehnoloogia kasutab mõne mikromeetri paksuseid kullast ja tsinkoksiidist elektroode, mis kokkupuutes nahaga tekitavad nõrga elektrivälja (0.01 – 01 V/cm). SAPS tehnoloogia stimuleerib otseselt fibroplaste ehk naharakke, mille peamine ülesanne on selliste võtmekomponentide nagu kollageeni ja elastiini taastootmine. FEELIGOLD näoplaastrid – on suunatud naha uuendamise raviks ühendades endas efektiivsust, ohutust ja erakordseid tulemusi.

Tutvu kogu tootevalikuga Thaya E-Poes! 

Charriol

CHARRIOL

 

Lõhnadest pakume Charriol`i parfüümivalikut nii meestele kui naistele. Charriol on Šveitsi eksklusiivne kellade ja ehete bränd, kes pakub lisaks klientidele unikaalseid lõhnaelamusi.

 

 

 

Tutvu kogu tootevalikuga Thaya E-Poes! 

Biodroga

Caviar&Radiance_ Gruppe

 

Biodroga on näohoolduse sari mida on saatnud enam kui 50 aastat ülemaailmne edu. Biodroga pakub parimat Saksa kvaliteeti, efektiivsust, perfektset nahasõbralikkust ja innovatiivseid hoolduskontseptsioone.  BIODROGA SYSTEMS on saavutanud edukuse just tänu pidevale keskendumisele meie kõikidele meeltele.

 

Tutvu kogu tootevalikuga Thaya E-Poes! 

Sesderma

SESDERMA

 

Sesderma on Hispaania päritoluga näohoolduse kvaliteetbränd, mis pakub farmatseudilist nanotehnoloogiaga nahahooldust juba üle 25 aasta. Sesderma on kaasamüügiks saadaval ainult sellistes salongides kus tehakse selle brändiga igapäevaselt salongihooldusi. Soovitame klientidele sama sarjaga ka koduhooldusi, et tulemus püsiks kauem.

Tutvu kogu tootevalikuga Thaya E-Poes! 

Mary Cohr`

MARY COHR` 2Mary Cohr` kosmeetikabränd peab väga oluliseks hoolduste iluspetsialisti rolli. Mary Cohri tooted saadaval ligikaudu 6000 ilusalongis ja spaas üle-maailma ning valikus on kaheksa erinevat näohooldusliini, meestetooted, päiksesari ja ka kehahooldustooted. Lisaks Mary Cohr koostisainetele ja toodete valmistamise kvaliteedile muudab hooldused unikaalseks ka patenteeritud kõrgtehnoloogiline aparaat CatioVital Lift, mis on loodud selleks, et tõsta toodete ning massaaživõtete efektiivsust. See aitab tõhusalt nahka sügavpuhastada, ühtlustada ebatasasusi, tagada toimeainete imendumist ioniseerimise teel, stimuleerib, trimmib ja toniseerib nahka väga delikaatsel viisil, andes kohese ja nähtava tulemuse.

Mary Cohri hitt-toode on eeterlike õlide kooslusega hüdrogeel „Vital Essences“, mis sisaldab endas eeterlikke salvei-, lavendli- ja rosmariiniõlisid ning patenteeritud kompleksi Pro-oxigen. See toode intensiivistab mitmekordselt järgnevate pealekantavate toodete toimeainete toimet ning parandab rakkude „hingamist“.Mary Cohr pakub erinevas hinnaklassis hooldustooteid ja hooldusi, mida saab lubada endale iga endast lugupidav naine.

Tutvu kogu tootevalikuga Thaya E-Poes! 

SpaRitual

SpaRitual visuaalVegan spaa-hooldus kehale, kätele, jalgadele ja küüntele.
SpaRituali mitmeotstarbelised spaa-tooted on loodud holistlike maniküüri-, pediküüri- ja kehahooldusprotseduuride jaoks. SpaRitual toodetes kasutatakse vaid sertifitseeritud orgaanilisi, FairTrade, naturaalselt värvitud ning sünteetiliste värvainete- ja parabeenidevabasid koostisaineid. SpaRitual vegan küünelakid ja eliksiirid ei sisalda tolueeni, DBP-d ega formaldehüüdi.

Lase end valgustada.
Ole SpaRitualist.
Sest me kõik oleme väärt head elu.

Tutvu kogu tootevalikuga Thaya E-Poes! 

 

ORLY

ORLY_PresentationFolder_ItAllStartedWPink_LIT2013

 

Jeff Pink asutas ORLY 1975. aastal lihtsa ideega – uuendada küünte hooldust. Luues tipptasemel tooted ja vahendid, mis ei ole ainult kaunistamiseks, vaid vastavad ka salongi professionaalide vajadustele. ORLY ilueksperdid on uuendanud küüntehooldust ja küünte trende. ORLY dünaamilisse värvivalikusse kuulub üle 150 laki tooni, mis on täiesti DBP, formaldehüüdi, formaldehüüdivaigu ja tolueeni vabad. Nagu ka trendilooja ja küünehoolduse uuendaja, tutvustas ORLY esimesena maailmas nüüdseks ikooniks saanud Original French Manicure® ( Prantsuse Maniküür) ja leiutas auhinnatud

Gripper Cap™ lakkide korgid. ORLY kehastab kvaliteeti, millele iluspetsialistid saavad toetud enam kui 100 riigis üle maailma. Aastal 2011 tuli Orly turule maailmas enim arenenud GEL FX geelmaniküüri tehnoloogiaga.

Tutvu kogu tootevalikuga Thaya E-Poes! 

OPI

6 OPI Infinite Shine

Nr.1 küünehooldusbränd OPI on esindatud enam kui 100 riigis üle kogu maailma.
Ameerika Ühendriikides loodud kaubamärk ühendab endas kaasaegseima tehnoloogia ja kvaliteedi, järgides samaaegselt moemaailma uusimaid suundi ja trende.
OPI universaalsesse tootevalikusse kuuluvad parimatest koostisainetest valmistatud maniküüri- ja pediküüritooted, kõrgkvaliteetsed küünetarvikud ning muidugi kõige stiilsemates värvitoonides küünelakid ja geellakid.
OPI universaalsesse tootevalikusse kuuluvad parimatest koostisainetest valmistatud maniküüri- ja pediküüritooted, kõrgkvaliteetsed küünetarvikud ning muidugi kõige stiilsemates värvitoonides küünelakid ja geellakid.

Tutvu kogu tootevalikuga Thaya E-Poes! 

Masters Colors

Masters C

Masters Colors meigisari on Guinot lisasari, mis on välja töötatud kasutamiseks ilusalongides. Nahale ohutud tooted on rikastatud erinevate aktiivainetega, mis aitavad täiendada naha ilu mitte ainult väliselt vaid ka seesmiselt!  Make- up lemmiktooteid on võimalik kohapealt ka kaasa osta.

Tutvu kogu tootevalikuga Thaya E-Poes! 

Alter Ego Italy Botanikare sari

AEI-Botanikare_600x400(1)

 

Alter Ego Italy Botanikare tootesari on mõeldud juuste ja peanaha eksklusiivseks hoolduseks. Valikus on nii koorivad, tasakaalustavad kui ka puhastavad protseduurid. Efektiivsed antioksüdantiderikkad ja EcoCert toimeained tagavad puhta ja niisutatud peanaha ning terved ja tugevad juuksed.

Tutvu kogu tootevalikuga Thaya E-Poes! 

Woody’s

woodys_600x400Woody’s on pärit Ameerikast, Californiast ning kannab endaga surfarite elurõõmsat ja vaba elustiili. Woody’s keskendub lihtsalt kasutatavatele toodetele, mis lõhnavad hästi ning teevad seda, mida kiri pakendil lubab. Kandev idee on see, et kõik, mis toimub vannitoas, peaks olema võimalikult kiire, lihtne ja mugav. Põnevus ja seiklused jäägu väljapoole vannituba.

Woody’s katab kõik mehe vajadused: alustades juuste ja keha pesemisest ning habemeajamisest, lõpetades kehaspreide ja juukseviimistlusega. Mugavustoode on kindlasti 2 ühes dušigeel-šampoon ning tõelise comebacki teeb seep!

Woody’se muudab eriliseks lai valik juukseviimistlustooteid. Juuksegeele ja -kreeme jagub igale soovile: nii kergeks, keskmiseks kui tugevaks fikseerimiseks, nii läikivaks kui matiks tulemuseks. Mehele, kes hindab lihtsust, kiirust ja kvaliteeti, on Woody’s ainuõige valik.

Woody’s – kindla peale minek!

Tutvu kogu tootevalikuga Thaya E-Poes! 

CHI

CHI Argan 1CHI  tooted sisaldavad septsiaalselt välja töötatud süsteemi CHI 44, mis igapäevaselt kaitseb, hooldab ning tagab kuumaseadmetega viimistlemisel juuste põhivajadused. Katioonse niisutamise ühendtehnoloogia tagab juustele mitmekülgse tervendamise. Positiivselt laetud siidi molekulid lukustatakse juuste loomulikku struktuuri, seda märkimisväärselt tugevdades ning parandades juukse niiskuse sisaldust ning elastsust. Colorfinity Complex tehnoloogia kinnitab värvi juustesse.

Tutvu kogu tootevalikuga Thaya E-Poes! 

ACCA KAPPA

Acca Kappa3ACCA KAPPA on legendaarne itaalia kaubamärk aastast 1869, sünonüüm luksusele, elegantsile ja käsitööle ning toodete kõrgele kvaliteedile. Ajale vastupidavad tooted, mis muudavad igapäevase hügieeni puhtaks naudinguks. ACCA KAPPA hellitab sind iga päev ning annab sinu vannitoale elegantse noodi. ACCA KAPPA vastupandamatule filosoofiale on omased erilise hoolega valitud materjalid, pühendumine detailidele, sügavuti minek ning pikaaegne käsitöökogemus. ACCA KAPPA kannab endas väärtusi, mis ulatuvad läbi kolme sajandi, väljendades ülimat pühendumust ning püüdlusi kõrgeima kvaliteedi poole.

Tutvu kogu tootevalikuga Thaya E-Poes! 

 

 

La Biosthétique

0-la-biosthetique-skin-hair-makeup-banner-copyLa Biosthétique ilu kultuur tähendab :
Täiuslik, personaalne toode igale konkreetsele kasutusele — harmoonias kõigi teiste La Biosthétique´ toodetega. Looduslikud koostisained ja tipp-kvaliteet on kohustuslikud — mõlemad töötavad teineteisega kooskõlas, moodustades sünergia.

Inebrya

inebrya_600x400Inebrya on Itaaliast pärit professionaalne juuksehooldusbränd, mis oma laia tootevaliku, pilkupüüdvate pakenditega ning meeldivate naiselike lõhnadega on võitnud paljude naiste südamed.

 

 

Tutvu kogu tootevalikuga Thaya E-Poes! 

Barber´s

flyer-barber

 

Originaalsed Habemeajamistooted firmalt BARBER`S vastavad kõikidele kõrgeimatele nahahooldusnõuetele. Tootevalemid on spetsiaalselt koostatud kõikide nahatüüpide vajadustele – olgu selleks kuiv, tundlik või kahjustatud nahk.

 

Tutvu kogu tootevalikuga Thaya E-Poes! 

 

American Crew

AC 2American Crew on juhtiv bränd spetsiaalselt meestele mõeldud juuksehooldus- ja ilutoodete maailmas. American Crew on meestele, kes soovivad head välja näha sõltumata oma vanusest või positsioonist.

American Crew – juuksehooldus tõelistele meestele.

Tutvu kogu tootevalikuga Thaya E-Poes! 

Australian Gold

AGAustralian Gold® on ainuke juhtiv professionaalsete päevitustoodete kaubamärk maailmas, mis tegutseb juba ligi 30 aastat. Kreemide koostisosad pärinevad loodusest ja tagavad 2in1 tulemuse – nii maksimaalse päevituse kui ka maksimaalse nahahoolduse.

 

Tutvu kogu tootevalikuga Thaya E-Poes! 

Ciaté

Ciate 3 pudeliCiaté küünelaki kaubamärk otse Londoni moelavadelt!
Inglise kaubamärgi looja Charlotte Knight on oma professionaalse tausta ja innovaatiliste värvide loojana toonud turule värvidemängulise kaubamärgi Ciaté London. Inspireerituna Londoni moelavadest on ta loonud värviküllase küünelakivaliku ja hooldustooted, mis täidavad ka kõige nõudlikuma küünelaki gurmaani soovid. Rikkalik ja kauapüsiv värvipigment, küünepinda tasandav koostis, küüsi hooldav seerum ja mask on vaid mõned näited professionaalsetest toodetest, mis aitavad teie küüntel kaunid välja näha. Ciaté värvide loomingut saab nautida erinevates hooaja kollektsiooni toonides nii igapäevaseks kui ka pidulikuks sündmuseks. Erilise tähelepanu on saanud ka Ciaté küünelakipudeli professionaalne disain, mida kaunistab väike must lipsuke − see on teejuhiks, et leida midagi erilist!

Tutvu kogu tootevalikuga Thaya E-Poes!